Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Proč Exchange4U

Spolehlivé a robustní řešení pronájmu e-mailových schránek na technologii MS Exchange Server s možností přístupu odkudkoliv a kdykoliv.

Přístup z iPhone

Plně podporujeme přístup z iPhone a mobilních zařízení!


Jak to vlastně funguje?

Pokusíme se tu popsat funkci našich služeb i pro úplné laiky, bez použití občas těžko srozumitelného počítačového žargonu.

Základní důvod, proč si objednat poštu u nás je ten, že ušetříte. Velké firmy se stovkami uživatelů elektronické pošty si mohou dovolit zakoupení serveru za 100 a více tisíc korun a vydržovat si buď stálého zaměstnance na údržbu systému nebo konzultanta. Pro menší firmy je ovšem toto finančně nemožné a často to řeší levným řešením emailových potřeb bez všech vymožeností plnohodnotného řešení vnitrofiremní komunikace, jakým je Microsoft Exchange Server.

Naše firma nabízí obojí najednou. Nízké pořizovací náklady a plnohodnotné řešení jinak dostupné jen velkým firmám. Jak je to možné? Vzhledem k možnostem Internetu nemusí Váš server nutně být přímo u Vás ve firmě. Výhodnější je umístit ho přímo na páteři Internetu s daleko spolehlivějším a rychlejším připojením na Internet.

Díky kvalitě a výkonu našich serverů je možné zajistit potřeby několika firem na jednom serveru. Náklady se tak rozloží jak v čase, tak mezi několik firem, aniž by došlo k jakémukoliv kompromisu jak ve výkonu, tak v bezpečnosti.

Váš poštovní program Microsoft Outlook (momentálně nejrozšířenější a nejkvalitnější poštovní klient na trhu) se pomocí zašifrovaného kanálu připojí na náš server přes jakýkoliv druh připojení na Internet, který již používáte (telefonní linka, kabel, ADSL, GPRS atp.). Vaše emaily, to nejen ty obdržené, ale i ty odeslané či zatříděné do složek, jsou primárně udržovány na našem serveru. Současně ale máte k dispozici jejich lokální kopii na Vašem počítači, což umožňuje pracovat s nimi i ve chvíli, kdy nejste připojeni k Internetu. V okamžiku kdy se připojíte dojde k automatické synchronizaci serveru s Vaším počítačem.

Pokud používáte více počítačů (např.počítač v práci a notebook na cestách) máte vždy na všech strojích identickou kopii vašeho mailboxu. V praxi to znamená to, že email odeslaný z notebooku na služební cestě naleznete v odeslaných položkách i na pracovním PC. To samé platí i o kontaktech. Zapíšete si číslo klienta do mobilního telefonu, synchronizací se toto ocitne ve vašem pracovním PC a tím pádem ho máte k dispozici i v notebooku.

Pro ty, kteří raději notebook na cesty nevozí je tu ještě možnost připojit se k Vaší poště pomocí webového prohlížeče Internet Explorer, a to z jakéhokoliv počítače s připojením na Internet. Webové rozhraní vypadá téměř identicky jako MS Outloook a proto si není nutné zvykat na jiný způsob ovládání, než jaký jste zvyklí.

Pokud Vám není cokoliv jasné, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zavoláme a vše osvětlíme.

Novinky

Listopad 17, 2018

Upozornění na phishing kampaň

Rádi bychom Vás upozornili na aktuální kampaň falešných e-mailových zpráv vyhrožujících, že došlo k napadení Vašeho účtu a kompromitaci Vašeho soukromí. čti dál


Listopad 12, 2018

Comodo mění název na Sectigo

Certifikační autorita Comodo mění svůj název a produktové řady na značku Sectigo. Změna se nijak nedotkne již vydaných certifikátů. čti dál


Další novinky


E4U OWA 2013