Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Proč Exchange4U

Spolehlivé a robustní řešení pronájmu e-mailových schránek na technologii MS Exchange Server s možností přístupu odkudkoliv a kdykoliv.

Přístup z iPhone

Plně podporujeme přístup z iPhone a mobilních zařízení!


Bezpečnost a ochrana Vašich dat

Bezpečnost připojení

Všechny způsoby připojení jsou chráněny protokolem SSL. Data jsou na serveru nejprve zašifrována a teprve poté bezpečně zaslána na Vašeho poštovního klienta, který jediný zná klíč potřebný k dešifrování dat. Nikdo neautorizovaný si tak nemůže přečíst Vaši poštu ani zjistit Vaše přístupové heslo.

Bezpečnost hesel

Díky vysokému zabezpečení přenosové cesty je jedinou možností pro útok na Vaše heslo tzv. útok hrubou silou, kdy se útočník snaží zkoušet různé znakové kombinace, aby Vaše heslo uhodl. Abychom tomuto zabránili, po 10 špatných přihlášeních se Váš účet na 30 minut zablokuje. Druhým preventivním opatřením je nastavení minimální délky hesla na 7 znaků, a požadavek na komplexitu hesla (použití různých znakových sad). Dále doporučujeme, pro zvýšení Vaší bezpečnosti, pravidelně přístupové heslo měnit.

Fyzická bezpečnost

Servery jsou umístněné v klimatizovaných prostorách, se záložními zdroji elektřiny, ostrahou a zabezpečené proti požáru.

Uložení dat a zálohování

Ukládání dat je zajištěno pomocí diskových polí LSI Logic osazených osvědčenými disky Seagate Barracuda. Data se denně zálohují na páskovou mechaniku Travan a týdně na externí diskové pole. Jedna kopie data je vždy ukládána mimo budovu, kde se nachází servery a to pro případ požáru nebo vloupání. Děláme vše pro maximální kvalitu a dostupnost naší služby.

Garantujeme Vám úroveň služby dle platné SLA, v případě nedodržení SLA nám v daném měsíci nemusíte platit plnou částku za měsíční paušál.

Novinky

Listopad 17, 2018

Upozornění na phishing kampaň

Rádi bychom Vás upozornili na aktuální kampaň falešných e-mailových zpráv vyhrožujících, že došlo k napadení Vašeho účtu a kompromitaci Vašeho soukromí. čti dál


Listopad 12, 2018

Comodo mění název na Sectigo

Certifikační autorita Comodo mění svůj název a produktové řady na značku Sectigo. Změna se nijak nedotkne již vydaných certifikátů. čti dál


Další novinky


E4U OWA 2013