User: anonymous | Login | Register

Why Exchange4U

Reliable and robust solution of mailbox rent based on MS Exchange Server technology, with access from anywhere at anytime.

Access via iPhone

We fully support access via iPhone and mobile devices!


Spolehlivost a výkon

Díky dimenzování našich serverů a aplikací pro potřeby velké firmy s desítkami až stovkami mailboxů dosahujeme podstatně větší úrovně spolehlivosti a vyššího výkonu než u běžného řešení Microsoft Exchange Server v malých firmách. Rychlost a výkon je zajištěn víceprocesorovými servery Dell s procesory Intel Pentium IV HT, spolehlivost ukládání dat je zajištěna pomocí diskových polí LSI Logic osazených osvědčenými disky Seagate Barracuda. Data se denně zálohují na páskovou mechaniku Travan a týdně na externí diskové pole. Jedna kopie data je vždy ukládána mimo budovu kde se nachází servery a to pro případ požáru nebo vloupání.

Pro případ neočekávané události týkající se hardwaru máme s naším partnerem, firmou Dell CZ, smlouvu o technické podpoře na místě typu 24/7. Tím je zajištěna maximální možná dostupnost našich služeb zákazníkům.

Naše servery jsou umístěny na páteři českého Internetu u firmy Super Hosting s přímou konektivitou do všech významných českých uzlů. Garantovaná rychlost připojení je minimálně 155Mbps! Díky tomu je ideální spojení zákazníků s naším serverem prakticky nezávislé na jejich druhu připojení k Internetu. Ať už používáte ADSL, připojení přes kabelovou televizi, WiFi, dial-up nebo třeba GPRS, spojení na Exchange4U.cz je vždy bezproblémové.

Naše služby provozujeme ve dvou nezávislých datových centrech, které jsou napojeny na důležité uzly českého Internetu. Všechny data jsou mezi jednotlivými lokalitami duplikována v pravidelných intervalech. V případě výpadku primární lokality obnovujeme provoz v záložním centru v řádu desítek minut.

Naše servery jsou vždy maximálně chráněny proti útokům zvenčí pomocí sofistikovaného hardwarového firewallu Fortinet, samozřejmostí je nejlepší dostupná antivirová ochrana.

Děláme vše pro maximální spolehlivost a dostupnost naší služby. Garantujeme Vám úroveň služby dle platné SLA, v případě nedodržení SLA nám v daném měsíci nemusíte platit plnou částku za měsíční paušál.

News

No news found.


E4U OWA 2013