User: anonymous | Login | Register

Why Exchange4U

Reliable and robust solution of mailbox rent based on MS Exchange Server technology, with access from anywhere at anytime.

Access via iPhone

We fully support access via iPhone and mobile devices!


Informace o nás

Exchange4U je projektem společnosti KPCS CZ, s.r.o. zahájen v roce 2005 dvěma odborníky na oblast Microsoft Exchange Server, budování sítí WAN a podpory stovek uživatelů.

Ing. Miroslav Knotek, jeden ze špičkových konzultantů v oboru Microsoft Exchange Server v Čechách, absolvent VŠE se zaměřením na ASP (Application Service Provider) a Ing. Jan Kořán s 5 letou zkušeností v oblasti design a podpora rozsáhlých sítí na bázi MS serverů v USA.

Absence cenově dostupného řešení na bázi MS Exchange Server na českém trhu vybízela k zamyšlení, kterak tuto službu menším firmám v Čechách zpřístupnit bez nutnosti investic v řádech statisíců. ASP, čili poskytování mailboxů na plnohodnotném Exchange Serveru menším firmám za nízký měsíční paušál je ve světě běžným řešením. U firem do 50 mailboxů je to prokazatelně nejekonomičtější způsob užívání všech výhod MS Exchange Server, a to jednak díky licenční politice firmy Microsoft, která umožňuje poskytovatelům ASP platit licence pouze za aktivní účty a jednak díky rozdělení fixních nákladů na pořízení a implementaci MS Exchange Server mezi více firem.

Ryze český cloud na míru pro vás

Pokud nedůvěřujete veřejným cloudům poskytovanými a provozovanými nadnárodními korporacemi, ale přesto je pro vás cloudové řešení nevyhnutelné, nabízíme vám náš vlastní, ryze český a po více než 10 let budovaný cloud pod obchodní značkou Exchange4U. Exchange Server, SharePoint Server a další doplňkové služby distribuované do několika geografických datových center, navíc spravován a pod kontrolou těch nejlepších konzultantů KPCS CZ, vám nabídne i další příjemná překvapení, jakými jsou např. smluvní pokuty při nedostupnosti služby, česky mluvící a ochotně komunikující podpora a celá řada dalších.

Co je ASP (Application Service Providing)?

Organizace ASP Industry Consortium považuje za ASP takovou společnost, která dává k dispozici aplikaci, IT infrastrukturu a další dodatečné služby potřebné k poskytnutí kompletní aplikační služby zákazníkovi na bázi předplatného. ASP typicky hostují aplikaci ve vzdáleném datovém centru a přístup umožňují svým klientům pomocí internetu nebo privátních linek, příp. virtuální privátní sítě (VPN - Virtual Private Network).

Více informací o ASP

Naše zázemí

Naše implementace serveru MS Exchange běží na spolehlivých víceprocesorových serverech od firmy Dell, zajištěných nejlepším typem smlouvy o hardwarové podpoře 24/7. Naše servery jsou umístěny přímo na páteři českého Internetu s rychlostí minimálně 155Mbps, což zajišťuje vysokou rychlost připojení k Vašemu mailboxu nezávisle na způsobu Vašeho připojení na Internet.

Zálohování Vašich dat je prováděno jednak na vysoce spolehlivé pásky v mechanice Travan, jednak na vícediskové datové pole firmy SuperHosting.cz. Samozřejmostí je RAID5 na všech našich serverech. Jednou týdně provádíme zálohu Vašich dat I mimo budovu, tzv. offsite, pro případ požáru atp.

Naše servery jsou vždy maximálně chráněny proti útokům zvenčí pomocí sofistikovaného hardwarového firewallu Netscreen, samozřejmostí je nejlepší dostupná antivirová ochrana.

Naši partneři

Dell Microsoft eTrust
Dell Microsoft eTrust
SuperHosting Travan NetScreen
Super Hosting Imation
TRAVAN
Juniper Networks
NETSCREEN

News

No news found.


E4U OWA 2013