Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Proč Exchange4U

Spolehlivé a robustní řešení pronájmu e-mailových schránek na technologii MS Exchange Server s možností přístupu odkudkoliv a kdykoliv.

Přístup z iPhone

Plně podporujeme přístup z iPhone a mobilních zařízení!


Informace o nás

Exchange4U je projektem společnosti KPCS CZ, s.r.o. zahájen v roce 2005 dvěma odborníky na oblast Microsoft Exchange Server, budování sítí WAN a podpory stovek uživatelů.

Ing. Miroslav Knotek, jeden ze špičkových konzultantů v oboru Microsoft Exchange Server v Čechách, absolvent VŠE se zaměřením na ASP (Application Service Provider) a Ing. Jan Kořán s 5 letou zkušeností v oblasti design a podpora rozsáhlých sítí na bázi MS serverů v USA.

Absence cenově dostupného řešení na bázi MS Exchange Server na českém trhu vybízela k zamyšlení, kterak tuto službu menším firmám v Čechách zpřístupnit bez nutnosti investic v řádech statisíců. ASP, čili poskytování mailboxů na plnohodnotném Exchange Serveru menším firmám za nízký měsíční paušál je ve světě běžným řešením. U firem do 50 mailboxů je to prokazatelně nejekonomičtější způsob užívání všech výhod MS Exchange Server, a to jednak díky licenční politice firmy Microsoft, která umožňuje poskytovatelům ASP platit licence pouze za aktivní účty a jednak díky rozdělení fixních nákladů na pořízení a implementaci MS Exchange Server mezi více firem.

Ryze český cloud na míru pro vás

Pokud nedůvěřujete veřejným cloudům poskytovanými a provozovanými nadnárodními korporacemi, ale přesto je pro vás cloudové řešení nevyhnutelné, nabízíme vám náš vlastní, ryze český a po více než 10 let budovaný cloud pod obchodní značkou Exchange4U. Exchange Server, SharePoint Server a další doplňkové služby distribuované do několika geografických datových center, navíc spravován a pod kontrolou těch nejlepších konzultantů KPCS CZ, vám nabídne i další příjemná překvapení, jakými jsou např. smluvní pokuty při nedostupnosti služby, česky mluvící a ochotně komunikující podpora a celá řada dalších.

Co je ASP (Application Service Providing)?

Organizace ASP Industry Consortium považuje za ASP takovou společnost, která dává k dispozici aplikaci, IT infrastrukturu a další dodatečné služby potřebné k poskytnutí kompletní aplikační služby zákazníkovi na bázi předplatného. ASP typicky hostují aplikaci ve vzdáleném datovém centru a přístup umožňují svým klientům pomocí internetu nebo privátních linek, příp. virtuální privátní sítě (VPN - Virtual Private Network).

Více informací o ASP

Naše zázemí

Naše implementace serveru MS Exchange běží na spolehlivých víceprocesorových serverech od firmy Dell, zajištěných nejlepším typem smlouvy o hardwarové podpoře 24/7. Naše servery jsou umístěny přímo na páteři českého Internetu s rychlostí minimálně 155Mbps, což zajišťuje vysokou rychlost připojení k Vašemu mailboxu nezávisle na způsobu Vašeho připojení na Internet.

Zálohování Vašich dat je prováděno jednak na vysoce spolehlivé pásky v mechanice Travan, jednak na vícediskové datové pole firmy SuperHosting.cz. Samozřejmostí je RAID5 na všech našich serverech. Jednou týdně provádíme zálohu Vašich dat I mimo budovu, tzv. offsite, pro případ požáru atp.

Naše servery jsou vždy maximálně chráněny proti útokům zvenčí pomocí sofistikovaného hardwarového firewallu Netscreen, samozřejmostí je nejlepší dostupná antivirová ochrana.

Naši partneři

Dell Microsoft eTrust
Dell Microsoft eTrust
SuperHosting Travan NetScreen
Super Hosting Imation
TRAVAN
Juniper Networks
NETSCREEN

Novinky

Listopad 17, 2018

Upozornění na phishing kampaň

Rádi bychom Vás upozornili na aktuální kampaň falešných e-mailových zpráv vyhrožujících, že došlo k napadení Vašeho účtu a kompromitaci Vašeho soukromí. čti dál


Listopad 12, 2018

Comodo mění název na Sectigo

Certifikační autorita Comodo mění svůj název a produktové řady na značku Sectigo. Změna se nijak nedotkne již vydaných certifikátů. čti dál


Další novinky


E4U OWA 2013