Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Proč Exchange4U

Spolehlivé a robustní řešení pronájmu e-mailových schránek na technologii MS Exchange Server s možností přístupu odkudkoliv a kdykoliv.

Přístup z iPhone

Plně podporujeme přístup z iPhone a mobilních zařízení!


Konkrétní příklady

1 mailbox

Pan Jiří Novák je živnostník, který se zabývá návrhem bytových interiérů. Pro komunikaci se svými zákazníky i obchodními partnery již dlouho používá e-mail. Zjistil ale, že stávající freemailové služby s POP3/SMTP přístupem mu již nedostačují. Založil si poštovní přihrádku u Exchange4U což mu přineslo následující výhody:

 • Přestal ho obtěžovat otravný spam (nevyžádaná pošta) a může se soustředit pouze na důležité zprávy.
 • Svojí poštu má k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Doma a na svém notebooku používá Microsoft Outlook 2007, který dostal od Exchange4U k užívání. Pokud je na dovolené, stačí zajít do jakékoliv internetové kavárny a použít webové stránky OWA a stále má komfortní přistup ke své poště. Kdykoliv se pan Novák může podívat do své pošty také pomocí svého mobilního telefonu přes WAP.
 • Pan Novák začal využívat vestavěné kalendářové funkce, což mu umožnilo si lépe plánovat čas a pracovat efektivněji.
 • Protože má pan Novák opravdu mnoho práce a starostí, občas zapomněl na nějaký důležitý termín. Díky plánování úkolů v MS Outlook 2007 má dnes p. Novák vždy přehled o úkolech a termínech, kterého ho čekají. Dnes již na nic nezapomene a pokud ano, MS Outlook mu to včas připomene.
 • P. Novák se často obával posílat e-mailem své návrhy, které ho stály hodně úsilí a pokud by je někdo odcizil, znamenalo by to citelnou ztrátu. Z tohoto důvodu p. Novák oceňuje, že u Exchange4U je každý přístup šifrovaný pomocí protokolu SSL a tak ztráta jeho návrhů již nehrozí.

10 mailboxů

LivingStars Reality, s.r.o. je realitní agentura, která má 10 zaměstnanců využívající elektronickou poštu. Majitel firmy Ing. Martin Slavík hledal cestu jak přidat k poštovním službám možnosti pro rychlejší a kvalitnější spolupráci všech zaměstnanců, od čehož si sliboval efektivnější a přesnější práci svých lidí. Věděl že tou správnou cestou je nasazení Microsoft Exchange Server 2010, ale zjistil, že náklady na nákup serveru a jeho správu jsou pro tak malou firmu příliš vysoké. Nakonec využil nabídky Exchange4U, což mu přineslo:

 • Všechny výhody, které má p. Novák
 • Pan Slavík získal pro svou firmu špičkovou technologii MS Exchange Server 2010 za velmi nízké náklady.
 • Pan Slavík řídí svou firmu velmi zodpovědně a tak má rád náklady své firmy pod kontrolou a oceňuje jejich předpověditelnost. U exchange4u platí pouze měsíční paušál a tak má v nákladech na dlouhou dobu jasno.
 • Zaměstnanci mohou sdílet data ve veřejných složkách, a tak mají všichni přístup k informacím o stávajících zakázkách.
 • Veřejné složky také umožnily vytvořit všem přístupnou databázi kontaktů na zákazníky firmy LivingStars Reality, s.r.o.
 • Pan Slavík může nyní jednoduše plánovat porady neboť MS Outlook 2007 mu řekne, kdy mají účastníci volno a dokonce jim automaticky pošle pozvánku.
 • Ve firmě je jedna zasedací místnost pro jednání s klienty Občas se stane, že jsou omylem naplánovány 2 schůzky ve stejný čas a 1 zákazník pak musí zbytečně čekat. Nyní firma vyhradila jednu poštovní schránku pro rezervaci zasedací místnosti a je po problému.
 • Pan Slavík dnes již zadává úkoly svým lidem zásadně pouze přes MS Outlook, což mu umožnilo pracovat rychle a efektivně, Navíc má přesný přehled o zadaných úkolech a jejich plnění.

200 mailboxů

Etonix, a.s. je obchodní společnost, která provozuje velkoobchod s elektroinstalačním materiálem. Již několik let využívá MS Exchange 5.5 a oceňuje přednosti poštovního systému Microsoft Exchange Server pro spolupráci zaměstnanců. Je ale evidentní, že systém MS Exchange 5.5 je již zastaralý a pro zvýšení konkurenceschopnosti podniku se Etonix, a.s. rozhodla provést přechod na verzi Microsoft Exchange Server 2010. Firma má bohužel jen jednoho správce, který má na starosti celé IT ve firmě, a proto nemá čas pro uskutečnění přechodu. Firma také trpí častými výpadky systému, neboť správce nemá potřebné znalosti. Etonix, a.s. nakonec využila nabídky dedikovaného serverhostingu u Exchange4U, což jí přineslo:

 • Všechny výhody, které má p. Novák
 • Všechny výhody, které má p. Slavík
 • Garantovanou vysokou dostupnost, neboť Exchange4U má kapacity pro pravidelný monitoring. Spolehlivost také zvyšuje to, že byl vyčleněn samostatný server, který Etonix nemusí s nikým dalším sdílet.
 • Management oceňuje zkušenosti pracovníků Exchange4U, neboť ti jsou specialisté na Microsoft Exchange Server 2010 a dokáží vyřešit všechny problémy.
 • Data jsou zajištěna několikanásobným zálohováním včetně off-site backupu.
 • Etonix, a.s. se již nemusí vůbec starat o poštovní služby neboť úplně vše pro ni zajišťuje Exchange4U. Firma tak může soustředit své kapacity na svůj hlavní byznys.
 • Firma platí pouze měsíční paušál a tak má v nákladech na dlouhou dobu jasno.

* Všechny firmy zde uvedené jsou smyšlené a slouží jen pro demonstraci přínosů pro různě veliké firmy.

Novinky

Listopad 17, 2018

Upozornění na phishing kampaň

Rádi bychom Vás upozornili na aktuální kampaň falešných e-mailových zpráv vyhrožujících, že došlo k napadení Vašeho účtu a kompromitaci Vašeho soukromí. čti dál


Listopad 12, 2018

Comodo mění název na Sectigo

Certifikační autorita Comodo mění svůj název a produktové řady na značku Sectigo. Změna se nijak nedotkne již vydaných certifikátů. čti dál


Další novinky


E4U OWA 2013