Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Proč Exchange4U

Spolehlivé a robustní řešení pronájmu e-mailových schránek na technologii MS Exchange Server s možností přístupu odkudkoliv a kdykoliv.

Přístup z iPhone

Plně podporujeme přístup z iPhone a mobilních zařízení!


Profi řešení e-mailu za stokoruny, ne statisíce

Šetříte peníze

fixní náklady (HW, SW, zálohování, správa serveru atd.) se díky modelu ASP rozkládají mezi více zákazníku a tím docílíte mnohem nižší ceny než s vlastním serverem, kde by fixní náklady zůstaly celé na Vás.

Kupujte hotové řešení

zodpovědnost za výběr, nákup, instalaci, integraci a údržbu HW a SW nechte na nás a soustřeďte se plně na vlastní podnikání. O poštu se Vám postaráme my.

Už zítra můžete mailovat

standardní nasazení vlastního serveru od nákupu komponent po jejich instalaci je většinou záležitostí několika týdnů. U nás je to jinak - dnes objednejte, již zítra můžete využívat naše služby.

Spočítejte si přesné náklady

za pronájem poštovní schránky platíte měsíční paušál. Můžete jednoduše plánovat své náklady i v delším časovém horizontu. Nasazení vlastního serveru je spojeno s vysokými úvodními náklady a celou řadou skrytých nákladů, které není možné dopředu odhadnout.

Nekupujte „zajíce v pytli”

zřídíme Vám na měsíc zdarma testovací přístup a vše si můžete vyzkoušet.

Vyžívejte odborníky

nehledejte a neplaťte drahé odborníky, kteří by se Vám starali o Váš vlastní server. Spolehněte se na nás, my Microsoft Exchange Server známe do detailů.

Garantujeme kvalitu

děláme vše pro maximální kvalitu a dostupnost naší služby. Garantujeme Vám úroveň služby dle platné SLA, v případě nedodržení SLA nám v daném měsíci nemusíte platit plnou částku za měsíční paušál.

Novinky

Listopad 17, 2018

Upozornění na phishing kampaň

Rádi bychom Vás upozornili na aktuální kampaň falešných e-mailových zpráv vyhrožujících, že došlo k napadení Vašeho účtu a kompromitaci Vašeho soukromí. čti dál


Listopad 12, 2018

Comodo mění název na Sectigo

Certifikační autorita Comodo mění svůj název a produktové řady na značku Sectigo. Změna se nijak nedotkne již vydaných certifikátů. čti dál


Další novinky


E4U OWA 2013