Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Proč Exchange 4U

Spolehlivé a robustní řešení pronájmu e-mailových schránek na technologii MS Exchange Server s možností přístupu odkudkoliv a kdykoliv.

Přístup z iPhone

Plně podporujeme přístup z iPhone 3G, 3GS, 4, 4S a 5!


Profi řešení e-mailu za stokoruny, ne statisíce

Šetříte peníze

fixní náklady (HW, SW, zálohování, správa serveru atd.) se díky modelu ASP rozkládají mezi více zákazníku a tím docílíte mnohem nižší ceny než s vlastním serverem, kde by fixní náklady zůstaly celé na Vás.

Kupujte hotové řešení

zodpovědnost za výběr, nákup, instalaci, integraci a údržbu HW a SW nechte na nás a soustřeďte se plně na vlastní podnikání. O poštu se Vám postaráme my.

Už zítra můžete mailovat

standardní nasazení vlastního serveru od nákupu komponent po jejich instalaci je většinou záležitostí několika týdnů. U nás je to jinak - dnes objednejte, již zítra můžete využívat naše služby.

Spočítejte si přesné náklady

za pronájem poštovní schránky platíte měsíční paušál. Můžete jednoduše plánovat své náklady i v delším časovém horizontu. Nasazení vlastního serveru je spojeno s vysokými úvodními náklady a celou řadou skrytých nákladů, které není možné dopředu odhadnout.

Nekupujte „zajíce v pytli”

zřídíme Vám na měsíc zdarma testovací přístup a vše si můžete vyzkoušet.

Vyžívejte odborníky

nehledejte a neplaťte drahé odborníky, kteří by se Vám starali o Váš vlastní server. Spolehněte se na nás, my Microsoft Exchange Server známe do detailů.

Garantujeme kvalitu

děláme vše pro maximální kvalitu a dostupnost naší služby. Garantujeme Vám úroveň služby dle platné SLA, v případě nedodržení SLA nám v daném měsíci nemusíte platit plnou částku za měsíční paušál.

Novinky

Prosinec 16, 2016

Přihlašování jen přes bezpečné HTTPS

Pokud provozujete webové stránky, které dosud nejsou chráněny protokolem HTTPS pro bezpečný přenos dat a které obsahují formuláře pro přihlašování či zadání platebních údajů, budou v aktuálních verzích internetových prohlížečů označovány za nedůvěryhodné. čti dál


Září 5, 2016

Změna sídla společnosti

Dovolujeme si oznámit, že naši pražskou centrálu nyní najdete na nové adrese Kubánské náměstí 1391/11, Praha 10 - Vršovice. čti dál


Další novinky


E4U OWA 2013