Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Proč Exchange4U

Spolehlivé a robustní řešení pronájmu e-mailových schránek na technologii MS Exchange Server s možností přístupu odkudkoliv a kdykoliv.

Přístup z iPhone

Plně podporujeme přístup z iPhone a mobilních zařízení!


Nastavení záznamů na serverech DNS

Pro správnou funkcionalitu našich služeb je na straně administrátora Vaší domény třeba nastavit na serverech DNS následující záznamy*:

Záznam Autodiscover

Záznam autodiscover umožňuje automatickou konfiguraci MS Outlook 2007 SP1 (a novějších) a zajišťuje perfektní fungování všech jeho funkcí. Pro správnou funkci služby Autodiscover stačí jednoduchý CNAME záznam.

Záznam: autodiscover
Typ: CNAME
Cíl: autodiscover.exchange4u.cz

Záznamy MX

Záznam MX zajišťuje příjem emailů zaslaných na Vaši doménu na servery Exchange4U. MX záznam musí být v následujícím tvaru:

NazevDomeny.cz MX 10 email.exchange4u.cz

Všechny ostatní (záložní) MX záznamy doporučujeme smazat.

Záznam Sender ID

Záznam Sender ID autorizuje servery Exchange4U odesílat emaily z Vaší domény. Je to zpráva pro antispamy příjemců, že emaily nechodí od neoprávněného odesilatele. Pro snížení rizika, že Váš email nebude zadržen cizím antispamem, nastavte TXT záznam v následujícím formátu:

v=spf1 include:spf.exchange4U.cz -all

Záznam v administračním rozhraní registrátora domény se vkládá jako záznam TXT.

Např.: exchange4U.cz TXT v=spf1 include:spf.exchange4U.cz -all

* V případě že nehostujeme všechny mailboxy na dané doméně, nastavuje se pouze záznam autodiscover. Příjem emailů se na místo záznamu MX zajišťuje přeposíláním z původního řešení.

Novinky

Listopad 17, 2018

Upozornění na phishing kampaň

Rádi bychom Vás upozornili na aktuální kampaň falešných e-mailových zpráv vyhrožujících, že došlo k napadení Vašeho účtu a kompromitaci Vašeho soukromí. čti dál


Listopad 12, 2018

Comodo mění název na Sectigo

Certifikační autorita Comodo mění svůj název a produktové řady na značku Sectigo. Změna se nijak nedotkne již vydaných certifikátů. čti dál


Další novinky


E4U OWA 2013