User: anonymous | Login | Register

Why Exchange4U

Reliable and robust solution of mailbox rent based on MS Exchange Server technology, with access from anywhere at anytime.

Access via iPhone

We fully support access via iPhone and mobile devices!


Nastavení záznamů na serverech DNS

Pro správnou funkcionalitu našich služeb je na straně administrátora Vaší domény třeba nastavit na serverech DNS následující záznamy*:

Záznam Autodiscover

Záznam autodiscover umožňuje automatickou konfiguraci MS Outlook 2007 SP1 (a novějších) a zajišťuje perfektní fungování všech jeho funkcí. Pro správnou funkci služby Autodiscover stačí jednoduchý CNAME záznam.

Záznam: autodiscover
Typ: CNAME
Cíl: autodiscover.exchange4u.cz

Záznamy MX

Záznam MX zajišťuje příjem emailů zaslaných na Vaši doménu na servery Exchange4U. MX záznam musí být v následujícím tvaru:

NazevDomeny.cz MX 10 email.exchange4u.cz

Všechny ostatní (záložní) MX záznamy doporučujeme smazat.

Záznam Sender ID

Záznam Sender ID autorizuje servery Exchange4U odesílat emaily z Vaší domény. Je to zpráva pro antispamy příjemců, že emaily nechodí od neoprávněného odesilatele. Pro snížení rizika, že Váš email nebude zadržen cizím antispamem, nastavte TXT záznam v následujícím formátu:

v=spf1 include:spf.exchange4U.cz -all

Záznam v administračním rozhraní registrátora domény se vkládá jako záznam TXT.

Např.: exchange4U.cz TXT v=spf1 include:spf.exchange4U.cz -all

* V případě že nehostujeme všechny mailboxy na dané doméně, nastavuje se pouze záznam autodiscover. Příjem emailů se na místo záznamu MX zajišťuje přeposíláním z původního řešení.

News

No news found.


E4U OWA 2013