User: anonymous | Login | Register

Why Exchange4U

Reliable and robust solution of mailbox rent based on MS Exchange Server technology, with access from anywhere at anytime.

Access via iPhone

We fully support access via iPhone and mobile devices!


Digitální certifikáty

Poskytujeme digitální certifikáty světových certifikačních autorit. Tyto bezpečnostní certifikáty slouží k šifrování při přenosu dat po internetu, používají se pro poštovní servery, eshopy, webová administrátorská rozhraní atp... Nabízíme certifikáty vydané světově uznávanými autoritami Thawte, GeoTrust a VeriSign.

Na rozdíl od vlastního řešení šifrování jsou maximálně prověřené a důvěryhodné pro všechny uživatele. Nikdy se tedy nemůže návštěvníkovi Vašich stránek zobrazit výstraha "Existuje problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu," a každý uživatel bude mít jistotu, že Vám svěřená data jsou v bezpečí.

Pozor! Od 1. března 2018 nebude možné objednat certifikáty s délkou platnosti přes 2 roky.

Digitální certifikáty Thawte

Nabízíme Vám digitální certifikáty jedné z nejdůvěryhodnějších certifikačních autorit na světě - Thawte. Tyto certifákty jsou implicitně přijímány ve všech verzích MS Windows a ve většině mobilních zařízení. Proto zakoupením takovéhoto certifikátu bude působit důvěryhodně i Vaše firma.

SSL Web Server certifikát

Maximálně ověřený certifikát pro Váš webový server, který dokáže zabezpečit Vaše transakce 128bitovým šifrováním. Vhodný pro Váš eShop nebo šifrovaný přístup k emailu.(zabezpečené protokoly HTTPS, IMAPS, POP3S)

1 rok 2 roky 3 roky
1 950 Kč 3 410 Kč 4 870 Kč

SSL123 certifikát

Levnější varianta certifikátu pro Váš webový server. Ověřuje se pouze vlastnictví domény, což umožnuje rychlejší vystavení certifikátu. Vhodný především pro zabezpečení HTTP komunikace (vašeho webu, e-shopu...).

1 rok 2 roky 3 roky
1 050 Kč 1 840 Kč 2 620 Kč

SSL Web Server Wildcard certifikát

Digitální certifikát, který umožnuje vyžití pro více webů z různými jmény současně, což šetří náklady na správu i na pořízení více certifikátů. Certifikát je vystaven na jméno typu *.firma.cz.

1 rok 2 roky
8 110 Kč 14 200 Kč

SSL Web Server with EV certifikát

SSL EV certifikát dokáže šifrovat 256-, 128-, 56- nebo 40-bitovým klíčem. Úroveň šifrování záleží na uživatelově prohlížeči. Důkladně se ověřuje identita majitele i kontaktní osoby objednávající certifikát. Pole pro URL se u nových prohlížečů zbarví do zelena, v poli se zobrazuje střídavě jméno organizace a jméno organizační autority, která certifikát vystavila.

1 rok 2 roky
3 700 Kč 6 470 Kč

Code Signing certifikát

Umožňuje digitálně podepsat a zabezpečit kód jako např. aplikace .exe, .msi,  ActiveX, makra nebo java applety, takže je jasně prokazatelný jeho původ a důvěryhodnost.

1 rok 2 roky
3 080 Kč 5 400 Kč

Certifikát pro podepisování e-mailových zpráv

Digitální podpis, který zaručuje totožnost odesilatele. Všem našim zákazníkům s mailboxem Exclusive nabízíme zdarma pomoc při získání soukromého digitálního podpisu Thawte. Například pro Vaši adresu jan@novak.net, tak můžete získat digitální podpis zdarma. Tento certifikát není možné získat k firemním účelům, například pro adresu jan.novak@jmenofirmy.cz. V případě zájmu o digitální podpis pro komerční účely, nabízíme digitální podpisy VeriSign.

* Ceny označené hvězdičkou platí při prodloužení již vystaveného certifikátu.

Pro více informací pište na info@exchange4u.cz

Digitální certifikáty GeoTrust

Nabízíme také digitální certifikáty GeoTrust. Certifikační autorita GeoTrust podporuje SAN, tedy Subject Alternative Names, díky čemuž můžete ušetřit náklady pro zabezpečení více domén současně.

True BusinessID

SSL certifikát True BusinessID chrání přenos citlivých dat po internetu. Používá 40-256 bitové šifrování. Certifikát je určen pro jedno doménové jméno, ale dovoluje instalaci na neomezený počet serverů. Při objednání certifikační autorita GeoTrust důkladně ověřuje Vaši společnost a primární doménu.

1 rok 2 roky 3 roky
1 990 Kč 3 480 Kč 4 980 Kč

True BusinessID Multi-Domain

SSL certifikát True BusinessID chrání přenos citlivých dat po internetu. Používá 40-256 bitové šifrování. Balíček True BusinessID Multi-Domain dokáže zabezpečit 5 – 25 různých domén. Při objednání certifikační autorita GeoTrust důkladně ověřuje Vaši společnost a primární doménu. Poté můžete přidávat, editovat a mazat další domény, které Vaše společnost vlastní.

Při generování žádosti o True BusinessID Multi-Domain certifikát je třeba vyplnit do kolonky common name pouze jednu (primární) doménu. Další domény přidružené k tomuto certifikátu budou přidány v průběhu samotného procesu nákupu, který bude prováděn naší společností.

Balíček 5 domén na 1 rok 2 roky 3 roky
Cena 5 600 Kč 9 800 Kč 14 000 Kč
Dodatečná doména 520 Kč  910 Kč 1 300 Kč

True BusinessID Wildcard

SSL certifikát True BusinessID Wildcard chrání přenos citlivých dat po internetu. Používá 256 bitové šifrování. Balíček True BusinessID Wildcard dokáže zabezpečit neomezený počet subdomén (domén třetího řádu) v rámci jedné domény. Při objednání hvězdičkového certifikátu *.domena.cz navíc získáte certifikát platný i pro domena.cz. Při objednání certifikační autorita GeoTrust důkladně ověřuje Vaši společnost a doménu.

1 rok 2 roky
8 990 Kč 15 730 Kč

Cena certifikátu obsahuje licenci na instalaci na neomezeném počtu serverů.

Digitální certifikáty Sectigo

V nabídce máme rovněž certifikáty certifikační autority Sectigo. Certifikáty Sectigo ocení obzvlášť vývojáři pro Windows a platformy Windows Phone.

Code Signing Certifikát

Díky členství certifikační autority Sectigo ve "Windows and Windows Phone 8 SSL Root Certificate Program" je jejich Code Signing certifikát vhodný pro podepisování vašich aplikací a tedy souborů a balíčků v příponách .exe, .cab, ActiveX, .dll a .ocx. Takto podepsané aplikace nebudou mít problém s během pod OS Windows, Windows Phone ani Windows Server, protože Root Certifikát COMODO je již součástí všech verzí OS Windows a jeví se ve výchozím stavu jako důvěryhodný.

1 rok 2 roky 3 roky
1 990 Kč 3 480 Kč 4 980 Kč

Objednávka a ceny

Nechte si od nás udělat cenovou nabídku, nabízíme množstevní a jiné slevy. Uvedené ceny nezahrnují DPH.

Pro objednání je třeba zaslat vyplněný objednávkový formulář Objednávka.xls na e-mailovou adresu certifikaty@exchange4u.cz.

Cena za certifikát obsahuje licenci pro instalaci na 1 serveru. Pro použití na každém dalším serveru je nutné zakoupit dodatečnou serverovou licenci.

Dotazy a objednávky posílejte na certifikaty@exchange4u.cz.

Problém s certifikátem zabezpečení

Vadí Vám, že Vaši zákazníci nebo zaměstnanci používající Internet Explorer 7.0 při zobrazení Vaší zabezpečené stránky uvidí upozornění Existuje problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu? Máme pro Vás snadné řešení.

News

No news found.


E4U OWA 2013