User: anonymous | Login | Register

Why Exchange4U

Reliable and robust solution of mailbox rent based on MS Exchange Server technology, with access from anywhere at anytime.

Access via iPhone

We fully support access via iPhone and mobile devices!


Přihlašování jen přes bezpečné HTTPS

December 16, 2016
 

Pokud provozujete webové stránky, které dosud nejsou chráněny protokolem HTTPS pro bezpečný přenos dat a které obsahují formuláře pro přihlašování či zadání platebních údajů, budou v aktuálních verzích internetových prohlížečů označovány za nedůvěryhodné.

Přenášení osobních, přihlašovacích nebo dokonce platebních údajů protokolem HTTP není bezpečné. Na tento fakt se snaží upozornit i přední výrobci internetových prohlížečů, které chtějí jejich uživatelům přinést vyšší zabezpečení a ochranu.

Uvedené změny mohou znepříjemnit uživatelům práci s vámi provozovanými stránkami a celkově snížit dojem z kvality, důvěryhodnosti a bezpečnosti vašich služeb.

Google Chrome

Tento prohlížeč u stránek obsahující nezabezpečené formulářové prvky pro zadání hesla či platebních údajů jde nejdále. Začne přímo zobrazovat varování, že stránka je nezabezpečená, i když samotný formulář bude odeslán na stránku zabezpečenou HTTPS.

Google SSL Warning

Stejně se po aktualizace budou chovat i mobilní verze tohoto prohlížeče na mobilních telefonech s operačním systémem Android.

Mozilla Firefox

Stejný způsob ochrany nyní implementuje i další z používaných prohlížečů. Pouze vizualizace varování bude mírně odlišná.

Firefox SSL Warning

Dalším krokem ze strany prohlížeče Firefox bude vypnutí možnosti uložení údajů do našeptávače u takových nechráněných formulářů. U každého nechráněného formuláře bude přímo také v budoucnu zobrazeno varování uživateli, že by do takového pole neměl zadávat osobní informace.

Microsoft Edge

Podobné změny se chystají i pro prohlížeč vestavěný v poslední verzi operačního systému Windows 10.

HTTPS na každé stránce

Řešením této změny je velmi jednoduché. Postačuje, pokud každá stránka a každý prvek (obrázky, skripty, formuláře) vámi provozovaných stránek bude doručován pomocí zabezpečeného protokolu HTTPS. Nabízíme SSL certifikáty předních certifikačních autorit, které vám umožní na HTTPS přejít snadno a rychle. Pokud potřebujete s nasazením HTTPS služeb pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Pokud jste uživatelem služeb Exchange4U, naše e-mailové služby i jejich administrace jsou plně chráněny pomocí HTTPS.

News

No news found.


E4U OWA 2013