Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Proč Exchange4U

Spolehlivé a robustní řešení pronájmu e-mailových schránek na technologii MS Exchange Server s možností přístupu odkudkoliv a kdykoliv.

Přístup z iPhone

Plně podporujeme přístup z iPhone a mobilních zařízení!


Přihlašování jen přes bezpečné HTTPS

Prosinec 16, 2016
 

Pokud provozujete webové stránky, které dosud nejsou chráněny protokolem HTTPS pro bezpečný přenos dat a které obsahují formuláře pro přihlašování či zadání platebních údajů, budou v aktuálních verzích internetových prohlížečů označovány za nedůvěryhodné.

Přenášení osobních, přihlašovacích nebo dokonce platebních údajů protokolem HTTP není bezpečné. Na tento fakt se snaží upozornit i přední výrobci internetových prohlížečů, které chtějí jejich uživatelům přinést vyšší zabezpečení a ochranu.

Uvedené změny mohou znepříjemnit uživatelům práci s vámi provozovanými stránkami a celkově snížit dojem z kvality, důvěryhodnosti a bezpečnosti vašich služeb.

Google Chrome

Tento prohlížeč u stránek obsahující nezabezpečené formulářové prvky pro zadání hesla či platebních údajů jde nejdále. Začne přímo zobrazovat varování, že stránka je nezabezpečená, i když samotný formulář bude odeslán na stránku zabezpečenou HTTPS.

Google SSL Warning

Stejně se po aktualizace budou chovat i mobilní verze tohoto prohlížeče na mobilních telefonech s operačním systémem Android.

Mozilla Firefox

Stejný způsob ochrany nyní implementuje i další z používaných prohlížečů. Pouze vizualizace varování bude mírně odlišná.

Firefox SSL Warning

Dalším krokem ze strany prohlížeče Firefox bude vypnutí možnosti uložení údajů do našeptávače u takových nechráněných formulářů. U každého nechráněného formuláře bude přímo také v budoucnu zobrazeno varování uživateli, že by do takového pole neměl zadávat osobní informace.

Microsoft Edge

Podobné změny se chystají i pro prohlížeč vestavěný v poslední verzi operačního systému Windows 10.

HTTPS na každé stránce

Řešením této změny je velmi jednoduché. Postačuje, pokud každá stránka a každý prvek (obrázky, skripty, formuláře) vámi provozovaných stránek bude doručován pomocí zabezpečeného protokolu HTTPS. Nabízíme SSL certifikáty předních certifikačních autorit, které vám umožní na HTTPS přejít snadno a rychle. Pokud potřebujete s nasazením HTTPS služeb pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

Pokud jste uživatelem služeb Exchange4U, naše e-mailové služby i jejich administrace jsou plně chráněny pomocí HTTPS.

Novinky

Leden 9, 2018

Reagujeme na bezpečnostní zranitelnosti procesorů

V prvních lednových dnech byly zveřejněny kritické zranitelnosti procesorů Intel, které jsou osazeny i v naší infrastruktuře. V současné době připravujeme nasazení potřebných aktualizací pro zajištění bezpečnosti námi poskytovaných služeb. čti dál


Leden 2, 2018

Novinky roku 2018 v Exchange4U

Pro tento rok připravujeme pro naše zákazníky několik příjemných novinek a změn. Ať už vylepšené administrační rozhraní, upgrade infrastruktury pro vyšší dostupnost, implementaci opatření pro ochranu osobních údajů (GDPR), ale i změny podmínek pro poskytování našich služeb. čti dál


Další novinky


E4U OWA 2013