Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Proč Exchange4U

Spolehlivé a robustní řešení pronájmu e-mailových schránek na technologii MS Exchange Server s možností přístupu odkudkoliv a kdykoliv.

Přístup z iPhone

Plně podporujeme přístup z iPhone a mobilních zařízení!


Ověřte nastavení DNS záznamů vaší domény

Srpen 10, 2015
 

Správné nastavení DNS záznamů vaší domény vám umožní automatickou konfiguraci poštovních aplikací Outlook a možnost plně využít všech jejich funkcí.

Pro správnou funkcionalitu našich služeb je na straně administrátora Vaší internetové domény (například vasedomena.cz) potřeba nastavit na serverech DNS následující záznam.

Nastavení záznamů serverech DNS

Záznam Autodiscover

Záznam služby Autodiscover umožňuje automatickou konfiguraci aplikace Outlook pro připojení k serverům Exchange4U a zajišťuje správné fungování všech jeho funkcí. Pro správnou funkčnost této služby postačuje nastavit jednoduchý CNAME záznam v tomto tvaru:

  • Záznam: autodiscover
  • Typ: CNAME
  • Cíl: autodiscover.exchange4u.cz

Při korektním nastavení budete při zadání adresy autodiscover.vasedomena.cz přesměrováni na servery autodiscover.exchange4u.cz. Propagace záznamu systémem DNS může trvat až 24 hodin.

Záznam Sender ID

Záznam Sender ID autorizuje servery Exchange4U odesílat emaily z Vaší domény. Je to zpráva pro antispamy příjemců, že emaily nechodí od neoprávněného odesilatele. Pro snížení rizika, že Váš email nebude zadržen cizím antispamem, nastavte TXT záznam v následujícím formátu:

  • Typ: TXT
  • v=spf1 include:spf.exchange4U.cz -all

Pokud byste s nastavením DNS záznamů potřebovali jakkoliv pomoci, neváhejte se prosím obrátit na naši technickou podporu.

Aktualizace poštovních klientů Outlook

Pro korektní fungování našich služeb doporučujeme zároveň udržovat aktuální poštovní programy, kterými se ke své schránce připojujete. Ať se jedná o aplikace Outlook z Microsoft Update, nebo o mobilní klienty a zařízení s vestavěnou podporou poštovních služeb. V tomto případě doporučujeme aktualizaci operačního systému zařízení.

Následující verze aplikace Outlook nabízejí veškerý komfort při nativním připojení k serverům Exchange4U.

  • Outlook 2013
  • Outlook 2010 s aktualizací KB2965295
  • Outlook for Mac z předplatného Office 365 ProPlus
  • Outlook for Mac 2011

Novinky

Listopad 17, 2018

Upozornění na phishing kampaň

Rádi bychom Vás upozornili na aktuální kampaň falešných e-mailových zpráv vyhrožujících, že došlo k napadení Vašeho účtu a kompromitaci Vašeho soukromí. čti dál


Listopad 12, 2018

Comodo mění název na Sectigo

Certifikační autorita Comodo mění svůj název a produktové řady na značku Sectigo. Změna se nijak nedotkne již vydaných certifikátů. čti dál


Další novinky


E4U OWA 2013