Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Proč Exchange4U

Spolehlivé a robustní řešení pronájmu e-mailových schránek na technologii MS Exchange Server s možností přístupu odkudkoliv a kdykoliv.

Přístup z iPhone

Plně podporujeme přístup z iPhone a mobilních zařízení!


CLOUDmail se stává součástí Exchange4U

Červen 1, 2015
 

Od 1. června 2015 se stává poskytovatelem služeb pod značkou CLOUDmail.cz společnost KPCS CZ. Zákazníkům tak nabídne inovované a vysoce dostupné české řešení hostingu poštovních schránek na platformě Exchange Server 2013.

Informace pro zákazníky CLOUDmail

Vážený zákazníku, rádi bychom Vás informovali o nadcházející důležité změně u služby CLOUDmail.cz.

Z důvodu inovace a zlepšení technické úrovně nabízených služeb mění projekt CLOUDmail.cz svého provozovatele. Od 1. 6. 2015 se jím oficiálně stane KPCS CZ.

KPCS CZ je přední česká společnost specializující se na nasazení, správu a podporu informačních technologií, primárně zaměřenou na produkty společnosti Microsoft. KPCS CZ byla historicky mezi prvními poskytovateli hostovaného Exchange serveru v České republice. Tyto služby nabízí svým zákazníkům pod značkou Exchange4U již skoro 10 let.

Pro Vás, jakožto zákazníka služby CLOUDmail.cz, nedojde k žádným změnám. Předplacené období služby Vám bude spolu s cenou zachováno, stejně tak provoz služby nebude ničím ovlivněn. Do budoucna bude fakturace již probíhat pod novým provozovatelem, společností KPCS CZ.

Berte prosím na vědomí, že veškerá činnost a zodpovědnost týkající se provozu Vaší služby i technické podpory, bude od tohoto data probíhat prostřednictvím následujících kontaktů:

Technická podpora služeb Exchange4U a CLOUDmail.cz

Pevně věříme, že následující změnu oceníte a budete i nadále spokojeným zákazníkem služby CLOUDmail.cz.

Děkujeme za dosavadní podporu a spolupráci.

  • Za tým ASPone, Ing. Ing. Adam Ticháček (Jednatel společnosti)
  • Za tým Exchange4U, Ing. Miroslav Knotek (Jednatel společnosti)

Jako zákazník CLOUDmail.cz více informací naleznete v článku CLOUDmail - Nastavení služeb.

Tisková zpráva

Společnost KPCS CZ a ASPone završily v uplynulých dnech proces technologické integrace služeb CLOUDmail.cz pod hlavičku Exchange4U. Akvizice služeb Exchange a SharePoint hostingu CLOUDmail.cz je součástí dlouhodobé strategie společnosti KPCS CZ poskytovat nejlepší řešení na českém trhu. "Tato akvizice nám umožní oslovit širší klientskou základnu a nabídnout kvalitnější portfolio produktů, které podpoří růst a fungování našich zákazníků", uvedl Jan Bartoš, ředitel divize Exchange4U.

„Spojením technologických řešení obou společností do jedné služby získají klienti Exchange4U a CLOUDmail.cz kvalitní a flexibilní služby, které v dnešní moderní době vyžadují", dodal Jan Bartoš. Všichni zákazníci se mohou spolehnout na vysokou dostupnost služeb zajištěnou ze dvou nezávislých datových center a nezávislým dohledem, zabezpečenou publikaci jejich služeb a ochranu jejich schránek před viry, škodlivými aplikacemi a především před nevyžádanou poštou.

Náš Exchange Server 2013 nyní zákazníkům poskytuje moderní řešení e-mailové komunikace s přístupem kdekoliv a kdykoliv s funkcemi správy kalendářů, firemních kontaktů a s možností synchronizace do mobilních zařízení s operačními systémy Apple iOS, Google Android a Windows Phone. Pro všechny zákazníky zároveň plánujeme nabídnout nejnovější Exchange Server 2016 v krátké době po jeho vydání.

O společnosti KPCS CZ

Společnost KPCS CZ s.r.o. působí na trhu již od roku 2005 a od počátku se řadí mezi přední české specialisty na poskytování, nasazení, správu a podporu informačních technologií, primárně zaměřené na technologie společnosti Microsoft. Od samého začátku stojí i za profesionálním Exchange hostingem provozovaným pod obchodní značkou Exchange4U.

Naší vizí je poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni a reflektovat turbulentně se měnící potřeby klientů. Vážíme si dlouhodobých vztahů založených na důvěře – jak s našimi zákazníky, tak s našimi zaměstnanci, kteří přinášejí do fungování firmy špičkové odborné znalosti. Pro kvalitu a přidanou hodnotu našich řešení jsme pravidelně oceňováni v odborných soutěžích Microsoft Awards a Microsoft Partner of the Year.

Pro více informací navštivte www.kpcs.cz.

O společnosti ASPone

ASPone, s.r.o. je dynamicky rozvíjející se kreativní firma na webhostingovém trhu nejen v České republice. Začátek působení naší společnosti se datuje počátkem roku 2007, kdy jsme jako první vstoupili na český trh s novou technologií Windows Serveru 2008, IIS 7, ASP.NET Frameworku 3.5 a s mnoha dalšími moderními technologiemi nejen v oblastech hostingu.

V současné době hostujeme tisíce webových projektů, e-shopů či složitějších aplikací z široké škály velkých firem i veřejnosti a tím patříme mezi největší ASP.NET webhostingové poskytovatele nejen v České republice.

Pro více informací navštivte www.aspone.cz.

Novinky

Listopad 17, 2018

Upozornění na phishing kampaň

Rádi bychom Vás upozornili na aktuální kampaň falešných e-mailových zpráv vyhrožujících, že došlo k napadení Vašeho účtu a kompromitaci Vašeho soukromí. čti dál


Listopad 12, 2018

Comodo mění název na Sectigo

Certifikační autorita Comodo mění svůj název a produktové řady na značku Sectigo. Změna se nijak nedotkne již vydaných certifikátů. čti dál


Další novinky


E4U OWA 2013