Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Proč Exchange4U

Spolehlivé a robustní řešení pronájmu e-mailových schránek na technologii MS Exchange Server s možností přístupu odkudkoliv a kdykoliv.

Přístup z iPhone

Plně podporujeme přístup z iPhone a mobilních zařízení!


Implementujte HTTPS pro bezpečnost vašich návštěvníků

Únor 22, 2017
 

Možnost nabídnout šifrovaný přenos informací návštěvníkům webových stránek se stává základním prvkem a nutnosti v oblasti bezpečnosti i zvýšení hodnocení vašich stránek předními vyhledávači.

Zatímco prohlížeče pomalu upřednostňují šifrované HTTPS stránky před běžnými již delší dobu, nyní i vyhledávače internetových stránek začínají preferovat ve výsledcích stránky doručené pomocí zabezpečeného HTTPS protokolu.

Google tak činil v rámci svého algoritmu delší dobu, zhruba od roku 2014. Ovšem zatím jen s malou váhou. Nyní se situace mění a naopak stránky nenabízející dostatečnou bezpečnost jsou odsouvány na další stránky výsledků. Kde se k nim uživatel většinou nedostane.

Nenechte vaše podnikání připravit o cenné zákazníky a pomozte vašemu SEO i díky kvalitnímu SSL certifikátu a jeho správné implementaci. Pořiďte si SSL certifikát pro vaše podnikání ještě dnes.

Novinky

Srpen 13, 2018

Nedůvěryhodný certifikát?

Jsou vaše webové stránky či služby nedostupné? Uživatelům se zobrazuje varování o nedůvěryhodném certifikátu? Možná jste přehlédli nutnost včas obnovit starší certifikáty GeoTrust, Thawte a Symantec! čti dál


Květen 25, 2018

Ochrana osobních údajů

Bezpečnost, dostupnost a kvalita našich služeb jsou pro nás prioritou. A proto i ochrana osobních údajů patří k našim jasným závazkům vůči zákazníkům i koncovým uživatelům. čti dál


Další novinky


E4U OWA 2013