User: anonymous | Login | Register

Why Exchange4U

Reliable and robust solution of mailbox rent based on MS Exchange Server technology, with access from anywhere at anytime.

Access via iPhone

We fully support access via iPhone and mobile devices!


Koronavirus: Naše reakce na pandemii

March 20, 2020
 

Rádi bychom pro vás zůstali v následujícím náročném období stabilním a důvěryhodným partnerem pro vaše podnikání. Prodlužujeme proto termín, kdy budou naše služby dostupné bez jakékoliv změny.

Vážení zákazníci a partneři, rádi bychom pro vás zůstali v následujícím náročném období stabilním a důvěryhodným partnerem pro vaše podnikání. I proto jsme se rozhodli vyjít vstříc vašim četným žádostem a prodlužujeme termín, kdy budou služby Exchange4U dostupné v současné podobě.

Zároveň jsou v souvislosti s pandemií a rozhodnutími Vlády ČR zavedli i potřebná opatření u našich pracovníků zajišťujících chod služeb. Kontinálně monitorujeme jejich zdraví a dostupnost. Máme zajištěn nezávislý provoz jak naší technické podpory, tak samotných služeb.

Pokud s námi nejste zatím v kontaktu ohledně plánované migrace do služeb ATOM365, pošlete nám prosím vaši kontaktní osobu v této věci. Prodiskutujeme společně celý migrační postup, naplánujeme jej podle vašich potřeb a možností. Naším kontaktem je termination@exchang4u.cz.

Nový termín ukončení provozu služeb Exchange4U je 30. června 2020.

Přejeme vám mnoho sil.

Tým Exchange4U

News

No news found.


E4U OWA 2013