User: anonymous | Login | Register

Why Exchange4U

Reliable and robust solution of mailbox rent based on MS Exchange Server technology, with access from anywhere at anytime.

Access via iPhone

We fully support access via iPhone and mobile devices!


Upozornění na phishing kampaň

November 17, 2018
 

Rádi bychom Vás upozornili na aktuální kampaň falešných e-mailových zpráv vyhrožujících, že došlo k napadení Vašeho účtu a kompromitaci Vašeho soukromí.

Falešná zpráva obsahuje text ve znění podobném následujícímu textu:

Dnešního dne jsem narušil váš operační systém a získal plný přístup k účtu. Před měsícem jsem chtěl uzamknout zařízení a požádat o malou částku, aby se odemkl. Ale podíval jsem se na weby, která pravidelně navštěvujete, a přišel k velkému potěšení vašich oblíbených zdrojů. Mluvím o weby pro dospělé.

Dále údajný hacker vyzývá k zaplacení částky ve formě bitcoinové transakce. Jinak prý rozešle kompromitující video Vašim známým a kolegům. V některých případech e-mail obsahuje heslo, které jste možná použili někdy v minulosti u jiné internetové služby, například webového e-shopu, ze které tyto údaje unikly.

Chtěli bychom Vás ujistit, že nedošlo k napadení našich služeb, Vašich schránek či úniku přihlašovacích údajů právě z naší služby.

Podobné falešné zprávy nyní cílí na většinu českých poskytovatelů a českých poštovních schránek. Pomocí našich bezpečnostních mechanismů a filtrů se snažíme maximum jejich variant blokovat, aby Vás neobtěžovaly.

I přesto varujeme, abyste na podobné zprávy nereagovaly a v případě pochybností kontaktovali naši technickou podporu.

News

No news found.


E4U OWA 2013