Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Proč Exchange4U

Spolehlivé a robustní řešení pronájmu e-mailových schránek na technologii MS Exchange Server s možností přístupu odkudkoliv a kdykoliv.

Přístup z iPhone

Plně podporujeme přístup z iPhone a mobilních zařízení!


Upozornění na phishing kampaň

Listopad 17, 2018
 

Rádi bychom Vás upozornili na aktuální kampaň falešných e-mailových zpráv vyhrožujících, že došlo k napadení Vašeho účtu a kompromitaci Vašeho soukromí.

Falešná zpráva obsahuje text ve znění podobném následujícímu textu:

Dnešního dne jsem narušil váš operační systém a získal plný přístup k účtu. Před měsícem jsem chtěl uzamknout zařízení a požádat o malou částku, aby se odemkl. Ale podíval jsem se na weby, která pravidelně navštěvujete, a přišel k velkému potěšení vašich oblíbených zdrojů. Mluvím o weby pro dospělé.

Dále údajný hacker vyzývá k zaplacení částky ve formě bitcoinové transakce. Jinak prý rozešle kompromitující video Vašim známým a kolegům. V některých případech e-mail obsahuje heslo, které jste možná použili někdy v minulosti u jiné internetové služby, například webového e-shopu, ze které tyto údaje unikly.

Chtěli bychom Vás ujistit, že nedošlo k napadení našich služeb, Vašich schránek či úniku přihlašovacích údajů právě z naší služby.

Podobné falešné zprávy nyní cílí na většinu českých poskytovatelů a českých poštovních schránek. Pomocí našich bezpečnostních mechanismů a filtrů se snažíme maximum jejich variant blokovat, aby Vás neobtěžovaly.

I přesto varujeme, abyste na podobné zprávy nereagovaly a v případě pochybností kontaktovali naši technickou podporu.

Novinky

Listopad 17, 2018

Upozornění na phishing kampaň

Rádi bychom Vás upozornili na aktuální kampaň falešných e-mailových zpráv vyhrožujících, že došlo k napadení Vašeho účtu a kompromitaci Vašeho soukromí. čti dál


Listopad 12, 2018

Comodo mění název na Sectigo

Certifikační autorita Comodo mění svůj název a produktové řady na značku Sectigo. Změna se nijak nedotkne již vydaných certifikátů. čti dál


Další novinky


E4U OWA 2013