Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Proč Exchange4U

Spolehlivé a robustní řešení pronájmu e-mailových schránek na technologii MS Exchange Server s možností přístupu odkudkoliv a kdykoliv.

Přístup z iPhone

Plně podporujeme přístup z iPhone a mobilních zařízení!


Reagujeme na bezpečnostní zranitelnosti procesorů

Leden 9, 2018
 

V prvních lednových dnech byly zveřejněny kritické zranitelnosti procesorů Intel, které jsou osazeny i v naší infrastruktuře. V současné době připravujeme nasazení potřebných aktualizací pro zajištění bezpečnosti námi poskytovaných služeb.

Aktualizujeme naši infrastrukturu

Již od prvních dní po zveřejnění těchto zranitelností pečlivě vyhodnocujeme a sledujeme doporučení našich dodavatelů na nasazení potřebných bezpečnostních aktualizací. Jak na úrovni samotných operačních systémů, tak i především na úrovni hardware, který běh našeho prostředí zajišťuje.

V současné době probíhá nasazení na části prostředí, kde testujeme případné negativní aplikační dopady na naši infrastrukturu a tedy i služby pro koncové zákazníky, kterým se snažíme maximálně předejít tak, abyste jejich dopad nepocítili při každodenním používání služeb Exchange4U.

Předpokládáme, že plné nasazení do prostředí bude provedeno na přelomu ledna a února, spojené s krátkou noční odstávkou služeb v řádech jednotek minut.

Zajištění bezpečného chodu služeb pro vás, naše zákazníky, je jednou z našich priorit.

Doporučení pro zákazníky

Bohužel dopad této zranitelnosti se týká i procesorů pro koncové zákazníky, nejen serverových produktů. Proto i váš počítač či mobilní telefon může být vůči této zranitelnosti bezbranný. Útočníci tak mohou přímo z vašeho zařízení získat přístup k citlivým informacím, bankovním údajům a heslům.

Doporučujeme proto provést aktualizaci:

  • Internetového prohlížeče (jako je Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox)
  • Operačního systému (jako je Microsoft Windows, Apple macOS, Google Android, Apple iOS, Linuxové distribuce)
  • Firmware procesoru (jako je BIOS/UEFI od výrobců jako Dell, HP, Acer, Asus, Lenovo, Microsoft a další).

Pro bližší informace doporučujeme obrátit se na dodavatele vašeho hardware.

Novinky

Leden 9, 2018

Reagujeme na bezpečnostní zranitelnosti procesorů

V prvních lednových dnech byly zveřejněny kritické zranitelnosti procesorů Intel, které jsou osazeny i v naší infrastruktuře. V současné době připravujeme nasazení potřebných aktualizací pro zajištění bezpečnosti námi poskytovaných služeb. čti dál


Leden 2, 2018

Novinky roku 2018 v Exchange4U

Pro tento rok připravujeme pro naše zákazníky několik příjemných novinek a změn. Ať už vylepšené administrační rozhraní, upgrade infrastruktury pro vyšší dostupnost, implementaci opatření pro ochranu osobních údajů (GDPR), ale i změny podmínek pro poskytování našich služeb. čti dál


Další novinky


E4U OWA 2013