User: anonymous | Login | Register

Why Exchange4U

Reliable and robust solution of mailbox rent based on MS Exchange Server technology, with access from anywhere at anytime.

Access via iPhone

We fully support access via iPhone and mobile devices!


Reagujeme na bezpečnostní zranitelnosti procesorů

January 9, 2018
 

V prvních lednových dnech byly zveřejněny kritické zranitelnosti procesorů Intel, které jsou osazeny i v naší infrastruktuře. V současné době připravujeme nasazení potřebných aktualizací pro zajištění bezpečnosti námi poskytovaných služeb.

Aktualizujeme naši infrastrukturu

Již od prvních dní po zveřejnění těchto zranitelností pečlivě vyhodnocujeme a sledujeme doporučení našich dodavatelů na nasazení potřebných bezpečnostních aktualizací. Jak na úrovni samotných operačních systémů, tak i především na úrovni hardware, který běh našeho prostředí zajišťuje.

V současné době probíhá nasazení na části prostředí, kde testujeme případné negativní aplikační dopady na naši infrastrukturu a tedy i služby pro koncové zákazníky, kterým se snažíme maximálně předejít tak, abyste jejich dopad nepocítili při každodenním používání služeb Exchange4U.

Předpokládáme, že plné nasazení do prostředí bude provedeno na přelomu ledna a února, spojené s krátkou noční odstávkou služeb v řádech jednotek minut.

Zajištění bezpečného chodu služeb pro vás, naše zákazníky, je jednou z našich priorit.

Doporučení pro zákazníky

Bohužel dopad této zranitelnosti se týká i procesorů pro koncové zákazníky, nejen serverových produktů. Proto i váš počítač či mobilní telefon může být vůči této zranitelnosti bezbranný. Útočníci tak mohou přímo z vašeho zařízení získat přístup k citlivým informacím, bankovním údajům a heslům.

Doporučujeme proto provést aktualizaci:

  • Internetového prohlížeče (jako je Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox)
  • Operačního systému (jako je Microsoft Windows, Apple macOS, Google Android, Apple iOS, Linuxové distribuce)
  • Firmware procesoru (jako je BIOS/UEFI od výrobců jako Dell, HP, Acer, Asus, Lenovo, Microsoft a další).

Pro bližší informace doporučujeme obrátit se na dodavatele vašeho hardware.

News

No news found.


E4U OWA 2013