User: anonymous | Login | Register

Why Exchange4U

Reliable and robust solution of mailbox rent based on MS Exchange Server technology, with access from anywhere at anytime.

Access via iPhone

We fully support access via iPhone and mobile devices!


Má Vaše SSL proxy důvěryhodný certifikát?

November 27, 2017
 

Provádíte inspekci SSL provozu ve Vaší síti a využíváte k tomu certifikát důvěryhodný jen lokálně? Pak byste měli zbystřit o nové funkci v prohlížeči Google Chrome.

Bezpečnost koncových uživatelů je pro tvůrce prohlížeče Google Chrome jednou z priorit. I proto přicházejí s novou funkcí, která detekuje a varuje před takzvanými Man-in-the-middle (MiTM) útoky. To je případ, kdy útočník jedná skrytě jako prostředník mezi koncovou stanicí a poskytovatelem služby. Například odposlouchává skrytě hesla pro přístup k bankovnictví.

K regulérním prostředníkům v některých společnostech patří i PROXY pro připojení k Internetu. Ta hlídá, zda uživatelé nepoužívají například stránky obsahující škodlivý malware nebo pornografii či jiný nezákonný obsah. A internetové bankovnictví samozřejmě korektně v kontrole ignoruje.

Ale pokud není tato PROXY správně konfigurována, nepoužívá důvěryhodný certifikát, může s vydáním Google Chrome verze 63 začít při přístupu zobrazovat varování při přístupu k Internetu.

Pořiďte si důvěryhodný certifikát od uznávaných certifikačních autorit ještě dnes.

News

No news found.


E4U OWA 2013