Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se

Proč Exchange4U

Spolehlivé a robustní řešení pronájmu e-mailových schránek na technologii MS Exchange Server s možností přístupu odkudkoliv a kdykoliv.

Přístup z iPhone

Plně podporujeme přístup z iPhone a mobilních zařízení!


Má Vaše SSL proxy důvěryhodný certifikát?

Listopad 27, 2017
 

Provádíte inspekci SSL provozu ve Vaší síti a využíváte k tomu certifikát důvěryhodný jen lokálně? Pak byste měli zbystřit o nové funkci v prohlížeči Google Chrome.

Bezpečnost koncových uživatelů je pro tvůrce prohlížeče Google Chrome jednou z priorit. I proto přicházejí s novou funkcí, která detekuje a varuje před takzvanými Man-in-the-middle (MiTM) útoky. To je případ, kdy útočník jedná skrytě jako prostředník mezi koncovou stanicí a poskytovatelem služby. Například odposlouchává skrytě hesla pro přístup k bankovnictví.

K regulérním prostředníkům v některých společnostech patří i PROXY pro připojení k Internetu. Ta hlídá, zda uživatelé nepoužívají například stránky obsahující škodlivý malware nebo pornografii či jiný nezákonný obsah. A internetové bankovnictví samozřejmě korektně v kontrole ignoruje.

Ale pokud není tato PROXY správně konfigurována, nepoužívá důvěryhodný certifikát, může s vydáním Google Chrome verze 63 začít při přístupu zobrazovat varování při přístupu k Internetu.

Pořiďte si důvěryhodný certifikát od uznávaných certifikačních autorit ještě dnes.

Novinky

Srpen 13, 2018

Nedůvěryhodný certifikát?

Jsou vaše webové stránky či služby nedostupné? Uživatelům se zobrazuje varování o nedůvěryhodném certifikátu? Možná jste přehlédli nutnost včas obnovit starší certifikáty GeoTrust, Thawte a Symantec! čti dál


Květen 25, 2018

Ochrana osobních údajů

Bezpečnost, dostupnost a kvalita našich služeb jsou pro nás prioritou. A proto i ochrana osobních údajů patří k našim jasným závazkům vůči zákazníkům i koncovým uživatelům. čti dál


Další novinky


E4U OWA 2013