User: anonymous | Login | Register

Why Exchange4U

Reliable and robust solution of mailbox rent based on MS Exchange Server technology, with access from anywhere at anytime.

Access via iPhone

We fully support access via iPhone and mobile devices!


Konfigurace Outlook 2016

April 25, 2016
 

Instalace a nastavení Outlook 2016 na Windows pro fungování se službami Exchange4U.

Section: | Author: Petr Vlk
 1. Po stažení souboru ze stránek Exchange4U.cz soubor rozbalte. Ve výsledné složce bude zobrazen jeden soubor jako na obrázku. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a klikněte na první položku (Mount / Připojit) – dojde k připojení obrazu a objeví se nová jednotka, která se bude jevit jako DVD mechanika.

 1. Otevřete mechaniku – ve výpisu souborů ve složce bude k dispozici aplikace setup.exe (viz obrázek) Spusťte aplikaci. Tím je zahájena instalace Outlook 2016.

 

 

 

 

 

 

 

 1. Zobrazí se první krok pro instalaci aplikace Outlook – zde je třeba seznámit se s licenčními podmínkami a ty přijmout zaškrtnutím "S podmínkami této licenční smlouvy souhlasím". Poté klikněte na tlačítko Pokračovat

 1. Na další obrazovce je třeba již jen kliknout na tlačítko Nainstalovat

 

 

 1. Po dokončení instalace aplikace se klient spustí a zobrazí se uvítací obrazovka. Zde klikněte na tlačíto Další

 1. Následuje proces nastavení účtu. Připravte si přihlašovací údaje a emailovou adresu, kterou jste obdrželi od firmy Exchange4U. Nechte vybranou možnost ANO pod dotazem zda chcete nastavit připojení Outlooku k emailovému účtu. Klikněte na Další.

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. V následující obrazovce vyplňte Jméno ( jméno, které chcete aby se zobrazovalo v hlavičce emailů a jako název složky v Outlooku), Emailovou adresu a dvakrát heslo. Není třeba zaškrtávat volit ruční nastavení, vše bude nastaveno automaticky. Poté klikněte na tlačítko Další

 1. Zčne proces nastavování účtu v aplikaci Outlook. V průběhu se objeví dotaz na povolení přístupu webu. Zaškrtněte "Na tento web se již nedotazovat" a klikněte na tlačítko Povolit.

 

 

 

 

 

 

 

 1. Následně se objeví dotaz na pověření. Zadejte Vaše přihlašovací jméno a heslo, které jste obdrželi od Exhange4U při založení účtu. Zaškrtněte "Pamatovat přihlašovací údaje". Poté klikněte na OK.

 1. Po dokončení konfigurace účtu se zobrazí následující obrazovka. Pokud bylo vše provedeno správně budou u všech tří položek zelené odtržení. Klikněte na tlačítko Dokončit.

 1. Aplikace Outlook bdue pokračovat ve startu a bude načítat složky.

 1. Po úspěšném startu se zobrazí uvítací obrazovka s dotazem na způsob instalování aktualizací. Je doporučeno zaškrtnout první možnost "Instalovat jneom aktualizace" Váš klient Outlook bude aktualizován společně s aktualizacemi pro systém Windows. Poté klikněte na tlačítko Přijmout.

 1. Můžete začít pracovat se svým emailovým účtem.
 

Discussion

Number of comments: 0
:
 
:

News

No news found.


E4U OWA 2013